Producent czapek dziecięcych

Znaczną część naszej oferty stanowią czapki dziecięce dla dzieci w różnym wieku
Czapki niemowlęce są obowiązkowym elementem dziecięcej garderoby. Czapeczki dla niemowląt maja za zadanie chronić delikatną główkę dziecka przed chłodem ale również przed słońcem.  Delikatna skóra głowy dziecka wymaga zastosowania delikatnych i miękkich materiałów, które nie spowodują podrażnień i sprawią, że dziecko będzie czuło się w czapeczce komfortowo. Zadbaliśmy o naszych najmniejszych klientów przygotowując czapki dla noworodka już od rozmiaru 34-36cm. Większość z nich jest wiązana pod brodą i dobrze zakrywa uszy. Ozdobiliśmy je dziecięcymi motywami, które z pewnością przypadną do gustu naszym małym klientom. Czapki wiosenne i czapki jesienne wykonane są z elastycznej dzianiny w modnych kolorach oraz wzorach. Znajdą tam się słodkie zwierzątka, pojazdy a dla starszych dzieci modne obecnie motywy i oryginalne hasła oraz napisy.

Tworząc czapki zimowe dla dzieci dbaliśmy zarówno i ciekawe wzory, komfort noszenia oraz o to, żeby chroniły delikatną główkę dziecka przez zimnem. Czapki zimowe dla chłopców występują w tradycyjnych „męskich” kolorach, ale przełamaliśmy je jaskrawymi elementami, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzieciaków. Zimowe czapki chłopięce będą chronić głowę dziecka podczas najbardziej szalonych zabaw zimowych i śnieżnych wojen.

O główki naszych dzieci dbamy także w okresie letnim. Proponujemy szeroki wybór czapek na lato. Dużą część letniej ofert stanowią kapelusze dla dzieci wykonane z cienkich i przewiewnych tkanin, wypalanek. Kapelusze dziecięce posiadają też regulację wielkości oraz sznurki, które pomogą utrzymać czapeczkę na głowie dziecka, gdy zawieje nieco mocniejszy nadmorski wiatr.

Czapki niemowlęce

W okresie letnim dobrze sprawdza się też chusty da dzieci oraz kaszkiety dla niemowlaka - uszyte z lekkich, przewiewnych materiałów, zapewniających uczucie komfortu w upalne dni.

Starsze dzieci chętnie sięgają po czapki z daszkiem, które chronią ich oczy przed nadmiernym światłem a przede wszystkim są po prostu modne. Czapki z daszkiem dla dzieci proponowane przez markę YO! nie są nudne – posiadają niezliczoną ilość gadżetów docenianych przez dzieci – małe kieszonki, naszywki, śmieszne napisy oraz elementy 3D. Niektóre czapki z daszkiem dla chłopców mają proste daszki, mogą być noszone zawadiacko przekręcone na bok lub do tyłu. Czapki z daszkiem dla dziewcząt, pojawiają się świecące elementy, kokardki, słodkie zwierzątka. Nasze małe klientki bardzo sobie cenią takie wzornictwo i z przyjemnością je noszą.

Czapkami marki YO! sprawiają, że noszenie czapki przez dziecko nie stanowi już problemu. Wręcz odwrotnie – czapki stały się modnym elementem garderoby i nadają charakter wielu dziecięcym stylizacjom.

Inne nakrycia głowy proponowane przez markę YO! to opaski. Opaski niemowlęce dodają szyku małym modnisiom na wiosennych spacerach lub podczas wizyty u znajomych. Wykonane są z delikatnych i elastycznych dzianin a ozdobione delikatnymi tiulowymi kwiatkami lun kokardkami. Sama słodycz! Proponujemy tez opaski dla dzieci w starszym wieku – wtedy spełniają tez funkcję nie tylko ozdobną, ale też chronią uszy i głowę dziecka w pierwsze chłodniejsze dni jesieni.