Producent rękawiczek dziecięcych

Delikatne rączki dziecka są niezwykle podatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dlatego proponujemy bardzo szeroką ofertę rękawiczek dziecięcych. Rękawiczki dla niemowlaka są bardzo ciepłe, miękkie i miłe w dotyku. Dzięki sznurkom, które łączą dwie rękawiczki, zawsze pozostają na swoim miejscu i nie gubią się tak łatwo. Aby zapewnić maksymalną ochronę przez zimnem, mamy też rękawiczki polarowe, z różnymi haftowanymi wzorami. Rękawiczki dla dziewczynek występują w wersji jednopalcowej lub pięciopalcowej – zależy do jakiej wprawy doszedł rodzic w zakładaniu dziecku tej części garderoby. Popularne są też rękawiczki bez palców, które służą głównie jako modny dodatek do stroju małych elegantek. Rękawiczki dla chłopców  oferujemy w bezpiecznych, „niebrudzących się” kolorach. Pamiętajcie o zakupieniu dodatkowej pary, na wszelki wypadek, gdyby gdzieś się zapodziały w niewyjaśnionych okolicznościach.

Młodzież na pewno chętnie skorzysta z rękawiczek do ekranów dotykowych – obecnie w erze smartfonów, jest to bardzo pożądana część garderoby naszych pociech.

Zima, ferie to czas wyjazdów na narty – tutaj też mamy się czym chwalić – nasza oferta obfituje w rękawiczki narciarskie – jedno-lub pięciopalczaste. Dodatkowo, od wewnętrznej strony rękawiczki posiadają antypoślizgową powierzchnię, która ułatwi chwytanie kijków narciarskich. Dzięki odblaskowym elementom naszych rękawiczek, narciarz mały i duży będzie dobrze widoczny na stoku nawet gdy już zrobi się ciemno! Cieszcie się zimą razem z YO!